Aktualności

Drugie miejsce w biegu na 10 kilometrów świebodzińskiej policjantki

Data publikacji 24.06.2024

Drugie miejsce świebodzińskiej Policjantki, posterunkowej Agnieszki Skwarz w kategorii K20 podczas zawodów „Niesulicka Dziesiątka”, będących częścią Grand Prix Powiatu Świebodzińskiego. Agnieszka na co dzień służy w Wydziale Ruchu Drogowego, gdzie czuwa nad bezpieczeństwem na naszych drogach.

Coraz więcej funkcjonariuszy osiąga jednak bardzo wysokie wyniki w wybranych przez siebie dyscyplinach. Jedną z nich jest posterunkowa Agnieszka Skwarz. Jej pasją są biegi. W miniony weekend zajęła drugie miejsce w kategorii K20 w XVI Niesulickiej Dziesiątce, która należy do Gran Prix Powiatu Świebodzińskiego. Nie jest to jej jedyne osiągnięcie w tej dyscyplinie sportu, a jak zapewnia, nie zamierza spoczywać na laurach i będzie brać udział w kolejnych zawodach. Agnieszka ma 27 lat, na co dzień służy w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dbanie o kondycję fizyczną jest bardzo ważnym elementem służby. Sprawność fizyczna pomaga w wielu interwencjach, jednocześnie pozwala dbać o zdrowie. To fizyczne, jak i to psychiczne. Wielu policjantów uprawia różne dyscypliny sportu, bez względu na to, co wybiorą, ważne jest, że utrzymują aktywność fizyczną.

  • Dziewczyna  z medalami
  • Policjantka przy radiowozie
  • Podium w zawodach, na nim kobiety
Powrót na górę strony