KPP Świebodzin

Ważne informacje - 5 artykułów

Ważna informacja

Aktualności

Wstąp do Policji
QUIZ dla młodzieży
mapa zagrożeń bezpieczeństwa
CZY JESTEŚ BEZPIECZNY W INTERNECIE?
OCHRONA PRAWNA POLICJANTÓW
"Policjant, który mi pomógł"
Dzieciństwo
Niebieska Linia
Służba Cywilna
Stop Agresji Drogowej!
Wojewódzki Program Edukacyjno-Informacyjny pn. "Bezpieczna Młodość"
Narkotyki i dopalacze zabijają! Szkoda Ciebie na takie patoklimaty
YouTube Lubuska Policja
Policja e-usługi
DNI POMOCY OSOBOM POKRZYWDZONYM PRZESTĘPSTWEM – PORADY DLA SENIORÓW

Polecamy

Ruch drogowy

 1. Pierwszy weekend wakacji pod czujnym okiem lubuskiej drogówki

  Przed nami długo wyczekiwane wakacje. Od piątku (24 czerwca) lubuscy policjanci prowadzą wzmożone kontrole na wszystkich arteriach naszego regiony, aby podróżni którzy rozpoczynają swój wypoczynek mogli czuć się bezpiecznie i już od pierwszego weekendu letnich ferii wiedzieli, że mogą liczyć na naszą pomoc.

 2. „Bezpieczne Wakacje z LUPO” - policjanci sprawdzili wiedzę najmłodszych

  Jak udzielić pierwszej pomocy? Jak radzić sobie z hejtem? Jak uchronić się przed cyberzagrożeniami? Jakie są zasady ruchu drogowego? Ci uczniowie wiedzą to najlepiej! Wakacje to bezapelacyjnie czas wypoczynku i zabawy! Jednak najważniejszy jest, aby był to czas spędzony bezpiecznie. Policyjni profilaktycy, dzielnicowi przy współpracy ze strażakami z Państwowej Straży Pożarnej w Świebodzinie oraz gminami powiatu świebodzińskiego przeprowadzili konkurs sprawdzający przed wakacjami wiedzę i promującym bezpieczne zachowania.

 3. Wykaz punktów kontroli autobusów - wakacje 2022

  Zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom i młodzieży podczas wakacji jest priorytetem polskiej Policji. Ważnym elementem troski o bezpieczeństwo są kontrole autobusów wiozących je na letni wypoczynek.

 4. W długi weekend przede wszystkim… BEZPIECZEŃSTWO. Te zapewniać będą lubuscy policjanci

  W najbliższe dni będziemy cieszyć się kolejnym w tym roku długim weekendem. Dla lubuskich stróżów prawa będzie to czas wytężonej służby nad zapewnieniem bezpieczeństwa, przede wszystkim na drogach. Będziemy służyć wszelką pomocą zmotoryzowanym, aby każdy spokojnie i bez przeszkód dotarł do celu, a później bezpiecznie powrócił do domu. Swoją obecność zaznaczymy również nad licznymi w województwie lubuskim akwenami, strzegąc bezpieczeństwa wszystkich miłośników wypoczynku nad wodą.

 5. Jednośladem bezpiecznie do celu

  Podczas długiego weekendu na drogach pojawi się znacznie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności użytkowników jednośladów – rowerzystów, motocyklistów, motorowerzystów, a także użytkowników hulajnóg elektrycznych.

dopalacze
nieskradzione
pat
stop
swiss
obsługa głucho niemych
Powrót na górę strony