Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Próbny test sprawności do Policji – przyjdź i sprawdź się!

Data publikacji 09.06.2021

Lubisz ćwiczyć i dbasz o kondycję fizyczną? Szukasz pracy, która oprócz dochodu da Ci stabilizację, a jednocześnie pozwoli dbać o bezpieczeństwo w Twojej okolicy? Jeśli tak, to zapraszamy Cię na próbne testy sprawności do Policji. Przyjdź i sprawdź pod okiem policyjnych instruktorów czy pokonasz tor przeszkód i zmieścisz się w wymaganym czasie.

W sobotę, 12 czerwca, o godzinie 8:00 w Miejskiej Hali Sportowej w Świebodzinie odbędzie się próbny test sprawności do Policji. Spróbować pokonać tor może każdy. Jeśli zastanawiasz się nad wstąpieniem do służby, ale nie masz pewności czy jesteś w stanie pokonać tor przeszkód w wymaganym czasie, lub dbasz o kondycję fizyczną i lubisz wyzwania -  możesz przyjść i spróbować swoich sił. Jeśli będziesz zainteresowany służbą w Policji, to na miejscu uzyskasz wszelkie niezbędne informacje oraz pomoc w podjęciu pierwszych kroków na, być może, nowej ścieżce kariery.

Zawód Policjanta to przede wszystkim czuwanie nad bezpieczeństwem ludzi. Jest to praca, która nie tylko zapewni Ci stabilność i stały, dobry dochód, ale jednocześnie jej efektem jest wyższy cel w postaci realnej pomocy tym, którym grozi niebezpieczeństwo lub zostali dotknięci przestępstwem.

Praca w Policji to dynamiczne działania, intelektualne wyzwania, specjalistyczne szkolenia oraz współdziałanie w zgranym zespole. To również zapewnienie bezpieczeństwa Tobie i Twoim najbliższym.

Sobota, 12 czerwca, godzina 8:00, Miejska Hala Sportowa w Świebodzinie.

Do zobaczenia.

Powrót na górę strony